Szkolenia otwarte O nas Polityka Prywatności Szkolenia dedykowane Nasi klienci Kontakt
Jesteś w: Polityka Prywatności
Konspekt
58-316 Wałbrzych
ul. Palisadowa 43-4

tel./fax:

e-mail:

NIP:

(74) 848-29-07
(74) 848-28-82
konspekt@konspekt.com.pl
szkolenia@konspekt.com.pl

8862032232

 

Uczestnik Programu KAPITALNA FIRMA
PFR

POLITYKA PRYWATOŚCI

Przedsiębiorstwo Usług Consultingowych „KONSPEKT" w Wałbrzychu dbając o jak największą ochronę danych osobowych stosuje odpowiednie rozwiązania organizacyjne i techniczne zapobiegające ingerencji w prywatność Użytkowników przez osoby trzecie. Nasze działania mają na celu zapewnienie jak największej gwarancji poczucia bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, tym postanowienia obowiązującego od dnia 25 maja 2018r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Informujemy, że na naszej stronie mogą zostać zamieszczone zewnętrzne linki umożliwiające jego Użytkownikom bezpośrednie dotarcie do innych stron internetowych bądź też podczas korzystania ze strony internetowej Konspekt w Państwa urządzeniu mogą być dodatkowo umieszczone pliki Cookies pochodzące od innych podmiotów. Pliki Cookies nie przetwarzają żadnych danych osobowych a możliwość ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i poufności danych używamy bezpiecznego protokołu szyfrowania komunikacji (SSL).
Dodatkowo nasze bazy danych oraz komputery są zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych.
Administratorem danych osobowych jest: Przedsiębiorstwo Usług Consultingowych „KONSPEKT" w Wałbrzychu ul Palisadowa 43/4.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności lub wątpliwości w tym zakresie, prosimy o kontakt pisząc na adres e-mail: konspekt@konspekt.com.pl
Twoje dane osobowe otrzymaliśmy dobrowolnie w następujący sposób: kontaktując się z nami telefonicznie, drogą elektroniczną, poprzez formularze kontaktowe i zgłoszeniowe na szkolenia, itp. Twoje dane pozyskaliśmy zatem bezpośrednio wskutek Twojej zgody na przesyłanie drogą mailową informacji o planowanych szkoleniach, zawarcia umowy uczestnictwa w realizacji naszych programów edukacyjnych i bieżącej współpracy szkoleniowej.
Zbieramy tylko te dane, które są niezbędne. Zakres tych danych obejmuje: dane firmy, imię i nazwisko, telefon, adres e-mail.
Podanie danych w formularzu zgłoszeniowym na Szkolenie jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji usługi szkoleniowej.
Twoje dane osobowe mogą być przekazywane jedynie firmom, które świadczą dla nas usługi informatyczne oraz finansowego rozliczenia wykonanych umów i szkoleń.
Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, które przetwarzamy oraz prawo do ich sprostowania i aktualizacji jeśli nie są one zgodne ze stanem rzeczywistym. Ponadto w przypadkach przewidzianych prawem masz prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych. Masz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
Dane osobowe będziemy przechowywać do czasu pełnego zakończenia i rozliczenia umowy szkoleniowej lub do czasu odwołania Państwa zgody gdy uprzednio została wyrażona na dłuższe przetwarzanie danych.

Nasi partnerzy
Hotel BRDA Bydgoszcz Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy Warszawa Światowit Łódź HOTEL ORBIS WROCŁAW Novotel Szczecin Scandic Gdańsk Hotel Hotel Europejski w Krakowie
Szkolenia otwarte         Szkolenia dedykowane         Kontakt
Liczba odwiedzin: 773508
tworzenie stron internetowych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl